Tefal'den yeni işbirliği

09 Mayıs 2013 Perşembe

Küçük ev aletleri pazarının lideri Tefal, başarılı işletmeci ve şef Arda Türkmen ile güçlü bir iş birliğini hayata geçiriyor. İş birliği, Arda Türkmen’in işlettiği Leblon’da düzenlenen toplantıyla açıklandı

tefalden-yeni-isbirligi

Groupe SEB Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Yağcı, iş birliğinin, mutfakların yenilikçi markası ile yetenekli ismini bir araya getirdiğini belirterek şunları söyledi: “Tefal üstün teknolojisi ve öncülüğü ile tüketicilere her zaman en iyiyi sunuyor. Bu üstünlüğümüzü, Groupe SEB’in güçlü Ar-Ge çalışmaları ile sağlıyoruz. 2013 yılında da tencere-tava sektöründe daha hızlı büyüyerek müşterilerimize yenilikler sunmayı sürdüreceğiz. Başarısını hem işletmecilikte, hem de şeflikte kanıtlayan Arda Türkmen’le gerçekleştirdiğimiz iş birliği, mutfakta her zaman iyiyi sunma anlayışımızı yansıtıyor. Tefal ve Arda Türkmen’in iş birliği, en iyilerin buluşması oldu. Mükemmel lezzetler için en iyi malzemeleri kullanmak gerekir. Türkiye’de birçok insan mutfakta güzel lezzetler yapmayı Arda Türkmen’den öğreniyor. Biz de bu lezzetlerin kolayca, sağlıklı ve mükemmel bir şekilde hazırlanabilmesi için Tefal kalitesini sunuyoruz. Bu iş birliği kapsamında, gelecekte yeni ürün serileri geliştirmeyi de planlıyoruz.”

“Amacımız tüketici ile daha sıcak ve samimi bir bağ kurmak”
Groupe SEB İstanbul Pazarlama Direktörü Zümrüt Tamer Tefal’in günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojiler sunmanın yanı sıra tüketiciler ile samimi bir bağ kurmayı da her zaman öncelik olarak gördüğünü belirterek şunları söyledi: “Tefal olarak pazara yenilikçi ürünler sunmak bizim işimiz ve tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak ise önceliğimiz oluyor. Arda Türkmen ise sıcak ve samimi mutfaklar yaratan, yemeği bir ritüele çeviren usta bir şef.  Bu ritüele dahil olmanın önemine inanarak,  mutfağın değişen ruhunu sahiplenmek için Arda Türkmen ile birlikte iş birliği içinde olmak bizi heyecanlandırıyor.”

En iyi malzeme ile kendi mutfağınızın yetenekli şefi olun
Arda Türkmen ise, mutfakta kusursuz lezzetler yaratmanın en önemli unsurunun kaliteli ürünler olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Mutfakta ne pişirdiğinizden çok, nasıl pişirdiğiniz önemlidir. En iyi malzemeleri kullanarak, kendi mutfağınızın yetenekli şefi olabilir, doyumsuz lezzetler yaratabilirsiniz. Tefal ile gıdaların tadını kaybetmeden, pratik ve mükemmel lezzetler yaratmak mümkün. Tefal, güzel ve sağlıklı lezzetler hazırlamak isteyenler için ideal bir yardımcı.”

Lider ve öncü Tefal
Tefal, 1954'te yapışmaz tavayı icat ederek, sektörünün kurucusu oldu. Bu buluş tüm dünyadaki mutfaklarda hayatı kolaylaştırdı ve Tefal’in yenilikçilik yolculuğunu başlattı. 1988 yılında Ultra T-Plus yapışmaz kaplaması ile iki kat daha güçlü hale getirilmiş Ultrabase taban, tencere ve tava dünyasında devrim yaptı. 1994’te aşınma ve çizilmeye karşı çok dayanıklı yapısıyla “zamana direnen tava” Armatal’ı kullanıma sundu. Ve 2000 yılında tavanın yapışmaz tavanına entegre edilmiş sıcaklık göstergesi Thermo-Spot’u icat etti. Tefal’in yenilikleri hız kesmeden devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri