‘Nefes Kesen Aşklar’ın hikayesi Forum Çamlık’ta

12 Şubat 2015 Perşembe

Forum Çamlık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşk dolu bir söyleşiye ev sahipliği yapıyor, ünlü yazarlar Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi Forum Çamlık’a geliyor

nefes-kesen-asklarin-hikayesi-forum-camlikta

Türkiye’nin iki sevilen yazarı, ‘Nefes Kesen Aşklar’ başlıklı söyleşide ilişkilerden tutkuya, ayrılıklardan hüzünlere kadar aşka dair her şeyi Forum Çamlık ziyaretçileriyle paylaşacak.

Sunduğu ayrıcalıklı alışveriş ortamı ve yıl boyunca süren etkinleriyle Denizlililerin buluşma noktası olan Forum Çamlık, Sevgililer Günü’nde sıcacık dekoru ve aşk dolu etkinlikleriyle her köşesinde aşk havası estirecek.

Sevgililer Günü’ne özel dekoruyla çiftleri karşılamaya hazırlanan Forum Çamlık, âşıkların kalbini ısıtan romantik bir ortam sunacak. Işıl ışıl kalplerle süslenen alışveriş merkezi, hem gözlere hem gönüllere hitap edecek.

Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi Forum Çamlık’ta aşkı konuşacak
Sevgililer Günü’ne dolu dolu hazırlanan Forum Çamlık, 14 Şubat'ta saat 15.00’te Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi'yi aşk üzerine keyifli bir söyleşide Denizli halkıyla buluşturacak. ‘Nefes Kesen Aşklar’ın konuşulacağı söyleşide ilişkilerden tutkuya, ayrılıklardan hüzünlere kadar aşka dair her şeye yer var.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri