Optimum aşk konseri verdi

18 Şubat 2015 Çarşamba

Pop müziğin sevilen ismi Keremcem, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzmir Optimum’da aşk rüzgarı estirdi

optimum-ask-konseri-verdi

Oynadığı dizilerdeki başarısı ve yakışıklılığı ile de gönülleri fetheden Keremcem, aşk şarkılarını İzmir Optimum AVM’de sevenleri için seslendirirken hayranlarıyla da hasret giderdi.

İlgi yoğun oldu
Keremcem’i görmek için hayranları İzmir Optimum Outlet’e akın etti. Saatler öncesinden sanatçıyı beklemeye başlayan sevenlerinin ilgisi, yakışıklı sanatçı sahneye çıkar çıkmaz doruğa ulaştı. Özellikle genç kızların ilgisi ile Optimum yer yerinden oynadı.

Keremcem albümünü âşıklar için imzaladı
Birbirinden güzel şarkıları ile binlerce hayranının gönlünde yer edinen ünlü yıldız, 14 Şubat’ta bu kez sevgililer için düzenlenen mini konserde sahneye çıktı. En sevilen şarkılarını geniş hayran kitlesi ile birlikte seslendiren Keremcem, daha sonra ziyaretçilerle bol bol sohbet ederek imza dağıttı ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Optimum ziyaretçileri, romantizm dolu saatler yaşadıkları bu özel konser ile unutamayacakları bir Sevgililer Günü geçirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri