Tchibo’nun zengin dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

Tchibo, her ihtiyaca uygun ve geniş gıda dışı kategorileriyle tüketicilerinin hayatını güzelleştirmeye devam ediyor. Her hafta değişen temalarıyla tüketicisinin beğenisini toplayan Tchibo’da; size tarz katacak kıyafetlerden dekorasyon ürünlerine, fonksiyonel ev ürünlerinden her damak zevkine uygun kahvelere kadar binlerce çeşit ürün yer alıyor

Tchibo’nun zengin dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

Özgün perakendecilik anlayışı ile farklı bir alışveriş deneyimi sunan Tchibo, şıklığı, konforu, fonsiyonel faydayı bir arada yaşamak isteyenler için tasarlanan gıda dışı kategorisini her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Yenilik isteyenlerin ilk adresi olan Tchibo’nun ürün yelpazesine, her hafta değişen temalarla birlikte binlerce yeni ürün ekleniyor.

Her ihtiyaca bir Tchibo mutlaka var

Ev dekorasyonundan kadın giyime, spor ekipmanlarından outdoor ürünlere kadar ailenin tüm fertlerine seslenen Tchibo, evlerin neşeli dostlarını da unutmuyor ve zengin pet kategorisinde evcil hayvanların ihtiyaçlarını da düşünüyor. Ürün yelpazesi farklılaşarak artan Tchibo’da, gıda dışı ana ürün grupları içinde en popüler kategorilerin başında mutfak, spor banyo - temizlik, kadın giyim ve aksesuar grupları geliyor. Bununla beraber kayak, yağmur, piknik gibi dönemsel temalar tüketicilerin en beğendikleri ürünler olarak öne çıkıyor.

Her hafta farklı ve yeni ürünler ile Tchibo tutkunlarına yeni keşifler vadettiklerini belirten Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü Ceyda Kaptan, “70 yıllık kahve uzmanlığımızı benzersiz iş modelimiz ile buluşturarak tüketicilerimize farklı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Bu deneyimin olmazsa olmazı da keşif. Onları her hafta değişen ve yenilenen temalarımızla keşfedecekleri binlerce yeni seçenekle karşılıyoruz. Tüketicilerimiz, kahveden spor giyime, evcil hayvan ürünlerinden dekorasyona kadar çok sayıda kaliteli ve hayatlarını kolaylaştıran ürünü hem Tchibo mağazalarımızda hem de internet mağazamızda bulabiliyorlar.” diye konuştu.

“Tüm kategorilerde gerçekten iyi olanı vadediyoruz”

Kaptan, sözlerine şöyle devam etti: “İyi olan derken sadece müşterimiz veya markamız için değil, dünyamız için de iyi olanı kastediyoruz. Kahve uzmanı kimliğimiz ile dünyanın önde gelen kahve üreticilerinden biri olmamızın yanı sıra dünyanın en büyük organik pamuk tedarikçisi konumundayız. Pek çok ürünümüz sürdürülebilir üretim anlayışı ve ekolojik standartlara uygun biçimde üretildiği için aynı zamanda dünyanın geleceğine de iyi geliyor. Plastik atıklardan ürettiğimiz spor kıyafetlerimiz buna en iyi örneklerden. Kısacası sürdürülebilir yöntemlerle ürettiğimiz son derece geniş ürün çeşitliliğimiz ile gerçekten iyi olanı arayan tüketicilerimiz için binlerce ürünü Tchibo’da keşfetmeye davet ediyoruz.

Tchibo’nun geniş ürün yelpazesi tüm mağazaların yanı sıra www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor. Türkiye’nin her yerine teslimat yapan Tchibo.com.tr, 90 gün içinde ücretsiz iade ve değişim imkanıyla da benzersiz bir alışveriş keyfi sunuyor.