23 Nisan Historia’da 4 gün 4 gece

19 Nisan 2013 Cuma

20 – 23 Nisan arası Historia Alışveriş Merkezi çocuklara eğlenceli etkinlikler sunuyor. Yüz boyama etkinliklerinden tiyatro gösterilerine, pasta yarışmalarından illüzyon gösterilerine kadar bir çok etkinlik ile 23 Nisan Historia’da tam bir bayram olarak kutlanıyor

23-nisan-historiada-4-gun-4-gece

23 Nisan kutlamaları Historia’da yarın (20 Nisan) başlıyor. 20 – 21 Nisan günlerinde Historia’yı ziyaret eden çocuklar Doğa Koleji standında palyaçolar eşliğinde yüz boyama ve sosis balon yapımları, maske, maket, renkli keçelerden parmak kukla yapımları, bardak boyama etkinlikleri ve topaç boyama etkinlikleriyle dopdolu bir hafta sonu geçirecek.

Minik Gamzeler Historia’da
Minik Gamzeler Sosyal Yaşamı Destekleme ve Geliştirme Derneği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Historia AVM’de yapılacak bir dizi etkinlik ile kutlayacak. 22 Nisan Pazartesi akşamı saat 19.00’da yapılacak olan Minik Gamzeler etkinliğinde ihtiyaç sahibi 50 çocuk müzik, konser, bowling ve ödüllü yarışmalarla eğlenecek, Vicco mağazasından kendilerine hediye edilecek ayakkabılar ile günü tamamlayacak.

23 Nisan’da çocuklar bayramı bayram edecek
23 Nisan günü saat 13.00’te başlayacak etkinlikler tüm gün çocuklarla olacak. Palyaçolar ile yüz boyama ve hayvan figürlü sosis balon yapımı, Animatörler eşliğinde müzikli oyunlar, pamuk prenses, korsan, korsan kız, tahta bacak ve palyaço ile fotoğraf çekimleri yapabilecek çocuklar saat 14.00’te Merhaba Pastanesi ile Pasta Atölyesi’nde en güzel pastayı yapmak için yarışacak. Yaptıkları pastalar kendilerine hediye edilecek çocuklar, pasta süsleme konusunda da bilgi ve beceri sahibi olacak.

16.00 – 18.00 saatelri arasında ise ilüzyon gösterileri, ödüllü yarışmalarla devam edecek etkinlikler, jonglör gösterileri ile son bularak bayramı eğlenceli bir şekilde tamamlamış olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri