23 Nisan, Meydan Merter’de etkinliklerle kutlandı

29 Nisan 2014 Salı

Yarınımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın bayramı 23 Nisan etkinlikleri Meydan Merter AVM’de birkaç gün süren çeşitli etkinliklerle kutlandı

23-nisan-meydan-merterde-etkinliklerle-kutlandi

Meydan Merter AVM’de 26 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te “Süheyl Uygur ve Çocuklar Yarışıyor Etkinliği’nde çocuklar hem yarıştı hem de sürpriz hediyeler kazandı. Türkiye’nin özellikle çocuklar tarafından sevilen komedyeni Süheyl Uygur’un yönettiği yarışmaya çocukların ilgisi yoğundu.

27 Nisan Pazar saat 15.00’te ise Meydan Merter AVM’de bir süre önce Tiyatro Kelebek yönetiminde, yaratıcı drama eğitimi alan yetenekli 30 çocuğun “Kostümlü Tiyatro Gösterisi” yapıldı. Meydan Merter AVM’de yapılan 23 Nisan kutlamalarında ayrıca palyaço tarafından yüz boyama, sosis balon gibi etkinlikler de gerçekleşti.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı  tüm çocuklarımız için hazırladığımız  etkinlikler çerçevesinde çok büyük ilgi ve çoşkuyla kutladık. Tüm çocuklarımız anne ve babalarıyla birlikte Meydan Merter’de mutlu saatler geçirdi. Meydan Merter AVM Yönetimi olarak çok mutluyuz ve gururluyuz” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri