23 Nisan’da Antares’te DJ çocuklar

17 Nisan 2013 Çarşamba

Antares Alışveriş Merkezi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için birbirinden keyifli etkinlikler düzenliyor

23-nisanda-antareste-dj-cocuklar

Antares ziyaretçisi çocuklar 23 Nisan Salı günü 15.00 ve 17.00 saatlerinde Kangoo Jump yapacak. Henüz 14 yıllık kısa bir geçmişi olmasına rağmen ülkemizde oldukça popüler bir spor dalı olan,  özel olarak geliştirilen kanguru botları ile zıplayarak yapılan  Kangoo Jump sporu, Antares ziyaretçileri çocuklarla buluşuyor. Eğitmenler tarafından müzik eşliğinde yapılacak etkinlikte o güne özel hazırlanacak podyumda çocuklar hem öğrenecek hem eğlenecek.

23 Nisan’da Antares’te DJ çocuklar!  15 – 22 Nisan günlerinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Antares AVM danışmasına kayıt yaptıran ilk 20 çocuk Antares’te düzenlenecek olan Radyo Beyaz canlı yayınında DJ’lik yapacak. Ayrıca 23 Nisan günü 12.00 – 15.30 saatlerinde beş okulun öğrencilerinin folklör ve dans gösterileri de Antares’te izlenebilecek.  

Antares AVM, çocuklara hediye vermeyi de unutmuyor! 20- 23 Nisan günlerde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde eğlence kuponu hediye ediliyor! Eğlence kuponunda Toyzz Shop’tan 23 Nisan günü yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde, aynı gün geçerli olmak üzere 10 TL hediye çeki, Max’tan 50 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL hediye çeki, Monkeys Çocuk Oyun Kulübü’nden 2 oyun alana 1 oyun bedava kuponu ve Rolling Ball Bowling Salonu’ndan ücretsiz 1 kişilik oyun bileti yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri