5 yılda 44 milyon ziyaretçi

26 Kasım 2013 Salı

Açıldığı günden bu yana, markaların ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunan Optimum Outlet İstanbul 5’inci yaşını kutluyor

5-yilda-44-milyon-ziyaretci

Optimum Outlet İstanbul 5’inci yaşını kutlarken, 5 yılda tam 44 milyon ziyaretçi ağırladı. Kapılarını ziyaretçilerine açmasının ardından geçen bu 5 yıllık süreçte toplam 3 bin 200 kampanya ve etkinlikle, ziyaretçilerine 44 bin adet hediye dağıtan Optimum Outlet İstanbul, 250 tane de sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Optimum İstanbul, kadına yönelik şiddete karşı duyarlılık yaratmak amacıyla “Her Ses Bir Nefes”, bebek ve çocuklardaki kalp sağlığına dikkat çekmek için “Kalbim Seninle”, kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kurmak için kitap toplama kampanyaları da düzenledi. Optimum ayrıca kendi bünyesindeki Çocuk Kulübü’yle de çocuklara eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Ödüle doymuyor
Beş yıl önce 250 milyon dolarlık bir yatırımla açılan ve üst üste aldığı ödüllerle dikkat çeken Optimum Outlet İstanbul, 2010 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği (ICSC)’nin Prag’da düzenlenen Avrupa Konferansı’nda, “Avrupa’nın En İyi Outleti” seçilerek Türkiye’den ödüle layık görülen tek AVM oldu. Aynı yıl Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından da Türkiye’de ”Yılın En İyi Outlet’i” seçildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri