A101'in ciro hedefi 17.5 milyar TL

27 Ekim 2017 Cuma

PLAT Derneği tarafından düzenlenen Private Label Zirvesi’nin 3’üncüsü dün (26 Ekim) Crowne Plaza’da gerçekleşti ve Zirve’nin İletişim Sponsoru olan Perakende.org, Zirve’yi yerinden takip etti. A101 CEO'su Erhan Bostan'ın da konuşmacı olarak yer aldığı zirvede Bostan önemli açıklamalar yaptı...

a101in-ciro-hedefi-175-milyar-tl
Private Label Zirvesi'nin 3'üncüsü Pendik Crowne Plaza'da gerçekleşti. Zirvede sektörün önemli isimleri de konuşmacı olarak yer aldı. Bunlardan bir tanesi de A101 CEO'su Erhan Bostan.


Yeni hedeflerinden ve tedarikçileriyle iyi ilişkilerinden bahseden Bostan şunları söyledi: "Biz private labellardan daha az, markalı ürünlerden ise daha çok kazanıyoruz. Aynı zamanda kendimize üretime gitmeyip tedarikçilerimizi zarara uğratmama kararı aldık."


Hedefleriyle ilgili de konuşan Bostan: "Yeni dönemde 17.5 milyar TL ciro hedefimiz var. Ayrıca yeni bütçe planlarımızda 600 yeni mağaza açma hedefindeyiz. Bunu da özel bir bütçelendirme ve yüzde 32 büyümeyle gerçekleştireceğiz."


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri