Adana Optimum’da bayram coşkusu

03 Eylül 2012 Pazartesi

Adana Optimum Outlet AVM’de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı

adana-optimumda-bayram-coskusu

Zafer Bayramı'nın 90’ıncı yıldönümü kapsamında organize edilen etkinlikte, bando ekibi çaldığı marşlarla bayram coşkusu yaşattı. Çocuk Kulübü'nde ise çocuklar kendi yaptıkları bayrakları dalgalandırdı. Alışveriş merkezinin tüm katlarını gezen bando ekibi, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Adana Optimum AVM görevlileri de tüm çocuklara bayrak dağıtarak onları sevindirdi.

Akademi Mizansen Gösteri Sanatları Akademisi ise Nâzım Hikmet'in ölümsüz eserlerinden biri olan ‘Kuvayı Milliye Destanı'nın son kısmını oluşturan 8’inci bölümü Adana Optimum Outlet AVM’nin zemin katında sergiledi. Bir milletin ‘yedi düvele karşı' verdiği savaşı anlatan eserin son bölümü, o günlerin zorlukları, müzik ve dans eşliğinde canlandırıldı. Ekip, gösteri sonunda Optimum ziyaretçileri tarafında dakikalarca alkışlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri