Agora AVM’de yaz okulu eğlencesi başlıyor

11 Temmuz 2016 Pazartesi

İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi’nde Yaz Okulu, bugün (11 Temmuz) kapılarını açıyor

agora-avmde-yaz-okulu-eglencesi-basliyor

Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Agora Yaz Okulu”, 11 Temmuz - 5 Ağustos günleri arasında hafta içi her gün 14.00 - 17.00 arasında A Blok aktivite alanında gerçekleşecek. İçimdeki Ressam, Lego, Origami, Palyaçoyla Eğleniyoruz, Uzay Kumu, Dansa Var mısın, Hikâyeni Yarat, Oyun Hamuru, Puzzle atölyeleriyle çocuklar hem eğitici hem de eğlenceli zaman geçirecek.


Yaz okulu Agora Card’lılara ücretsiz
Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora’nın çocuklar ve ailelere hediyesi olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. 4 hafta sürecek eğitici ve eğlenceli atölyelerden tüm çocuklar “Agora Yaz Okulu” projesinden ücretsiz olarak faydalanabilecek. Agora Yaz Okulu’na katılmak için Agora Card sahibi olmak yeterli. Ziyaretçiler Agora Card’larını danışma noktasından ya da etkinlik alanından ücretsiz olarak temin ettikten sonra “Agora Yaz Okulu” görevlilerine göstererek tüm etkinlikten faydalanabilecek.


Çocuklar dolu dolu bir yaz geçirecek
Eğitici ve eğlenceli atölyeleriyle çocukların el becerilerinin gelişmesine ve rengârenk bir hayal dünyasının oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan Agora Yaz Okulu, dopdolu bir programla başlıyor. Alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleşecek olan Agora Yaz Okulu’nda, birbirinden farklı, eğitici ve eğlendirici etkinlikler 14.00-17.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi A blok etkinlik alanında gerçekleşecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerin ücretsiz olarak gerçekleşeceği Agora Alışveriş Merkezi Yaz Okulu’nda çocukların keyifli vakit geçirerek yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebileceğini iletti. Noyan; birbirinden eğlenceli ve yaratıcı atölyenin çocuklar için ücretsiz olacağı yaz okulu etkinliklerine tüm çocukları davet etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri