Agora lezzet ustası ağırlıyor

11 Aralık 2013 Çarşamba

Swissôtel Büyük Efes Baş Aşçısı ile Yılbaşı Kurabiye Süslemesi Agora Alışveriş Merkezi’nde

agora-lezzet-ustasi-agirliyor

Her hafta ilgi çekici ve özel konukları ziyaretçileriyle buluşturan Agora Sohbetleri, 13 Aralık Cuma günü Swissôtel Büyük Efes Baş Aşçısı Wolfgang Goedl’ı ağırlayacak. “Yılbaşı Kurabiye Süslemesi” konusu ile Agora Sohbetleri takipçileriyle buluşacak olan Wofgang Goedl, yılbaşına özel tasarladığı kurabiye süslemelerini izleyicilerle paylaşacak.

Goedl, 22 yıldır Türkiye’de yaşamakta. Kariyer yolculuğuna 32 yıl Hilton Otelleri’nde devam ettikten sonra, iki yıldır Swissôtel Büyük Efes’in Baş Aşçısı olarak görev alan Goedl, yalın ve doğal bir mutfak anlayışı benimsiyor. Goedl, bu anlayışı Swissôtel’de hizmet veren Equinox, Aquarium ve Café Swiss restoranlar başta olmak üzere tüm menülerine yansıtıyor.

Goedl, 13 Aralık Cuma saat 16.00’da A Blok aktivite alanında gerçekleştireceği etkinlikte, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle, yılbaşında yapabilecekleri kurabiye tariflerini ve süsleme yapımını paylaşacak. Öncelikle kurabiyelerinin tarifini anlatarak, şekillendirecek olan Wolfgang Goedl, şeker hamurlarıyla kurabiyelere birbirinden güzel görünümler kazandıracak.

Kurabiye süslemenin püf noktalarını Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine uygulamalı olarak aktaracak olan Goedl, yeni yıl heyecanına heyecan katacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, yeni yıl öncesinde yılbaşı hazırlıklarını tamamlamak için en doğru adresin Agora Alışveriş Merkezi olduğunu belirterek, Aralık ayı boyunca düzenlenen aktiviteler ile yeni yıl coşkusunu şimdiden hissetmek isteyenleri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri