Agora sohbetleri devam ediyor

09 Şubat 2015 Pazartesi

İzmirliler’in gözde mekânı Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine avantajlar sunmaya devam ediyor

agora-sohbetleri-devam-ediyor

Agora Kadınlar Kulübü ve Agora Sohbetleri geçtiğimiz günlerde “Gerçekten Aşık mıyız yoksa Bağımlılık mı Yaşıyoruz” adlı sohbet gerçekleştirdi. NLP, Reiki, Yaşam Koçluğu, Kuantum, EFT,  Meditasyon, Feng Shui ve Elemental Astroloji branşlarında uluslararası eğitmen olarak faaliyet gösteren NLP eğitmeni Önder Ergin “Gerçekten Aşık mıyız yoksa Bağımlılık mı Yaşıyoruz” konusunu gelen ziyaretçilerle paylaştı.

Ergin, 1980 İzmir doğumlu. Kişisel gelişime 15  yılını vermiş, NLP, Reiki, Yaşam Koçluğu, Kuantum, EFT,  Meditasyon, Feng Shui ve Elemental Astroloji branşlarında uluslararası eğitmen olarak faaliyet gösteren ve bu doğrultuda gerek ülkemizde gerekse yurtdışında aktif olarak sayısız eğitim ve sertifikasyon programına katılmış, ülkemizin ilk uzmanlarından. Kişisel gelişim yolculuğunda birçok yerel ve uluslararası eğitim organizasyonunda NLP, meditasyon, reiki, biyoenerji, enerji terapileri, melek çalışmaları, Feng Shui vb alanlarda eğitmen eğitimcisi ( master tranier ) olarak akradite oldu. 7 yıldır İzmir merkezli ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 6 şubesi bulunan Saygın NLP Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu Merkezi bünyesinde Saygın NLP Karşıyaka Şubesinde eğitmen ve profesyonel yaşam koçu olarak çalışmakta.

Agora Sohbetleri ve Kadınlar Kulübü’nün Ortak Aktivitesi olan “Gerçekten Âşık mıyız yoksa Bağımlılık mı Yaşıyoruz” NLP eğitmeni Önder Ergin ile B blok aktivite alanında büyük ilgi gördü. Aşk ve kadın erkek ilişkileri insanlık tarihi boyunca bireylerin gündeminde önemli bir yer tutmuştur. İşin sosyokültürel yansımalarında ise bireyin yaşamakta olduğu ilişki, aşk ya da evliliğin, birey ve toplum üzerinde kariyerden ebeveynliğe, sosyal ilişkilerden bolluk berekete sağlıktan başarılı bir iş hayatına kadar oldukça güçlü etkileri olmakta.

Her iki tarafın da karşılıklı olarak hislerine güvenmesi, bu duyguları birbirine ifade etmesi, ilişkiye gerçekçi yaklaşımı beraberliğin devamını sağlar ve kalitesini artırır diyen Ergin, çiftler birbirini değiştirmeyi düşünmek yerine, onu olduğu gibi beğenmeye çalışmalıdır diye belirtti.

Aşk’ı bağımlılık olarak görenlerin yaşadıkları ilişkilerde ve evliliklerinde partnerlerine bağımlı yaşadıklarını dile getiren Ergin, aşkı doğal bir süreç olarak gören kişilerin ise aşkı daha mutlu ve akışına bırakarak yaşadıklarını belirtti. Bilinçaltında kendilerini iyi bir ilişkiye, aşka ve sevilmeye layık görmeyen insanların böyle kişilerle karşılaşmadıklarını, bu yüzden olumlama yöntemiyle yani sevilmeyi, mutlu bir aşkı hak ettikleri gibi olumlu cümleler kurarak bilinçaltını pozitife çevirebileceklerini ve mutlu bir ilişki yaşayabileceklerini ifade etti.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yoğun ilgi ve beğeni ile takip edilen Agora Sohbetlerinde bu hafta “Aşk mı Bağımlılık mı?” konulu sohbeti ile ağırladıkları NLP eğitmeni Önder Ergin’e katılımından dolayı teşekkürlerini ileterek, kişisel gelişimi destekleyen etkinliklerle, Agora Sohbetlerine tüm hızıyla devam edeceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri