Agora Sohbetleri'nde yeni yıla özel konuklar

06 Aralık 2012 Perşembe

Bu ay Agora’da 21 Aralık ile ilgili merak edilenler, yeni aşklar, yeni tatlar, hayat dair ne varsa konuşulacak

agora-sohbetlerinde-yeni-yila-ozel-konuklar

Agora Sohbetleri’nde bu ay birbirinden renkli konuklar İzmirlileri bekliyor. Aralık ayında, yeni yıla özel konuları ile birbirinden değerli konukları ağırlayacak olan Agora Sohbetleri’nde yarın (7 Aralık) Astroloji uzmanı Rezzan Kiraz, 14 Aralık’ta televizyon yapımcısı Gönül Erkut, 21 Aralık’ta ‘aşk doktoru’ Mehmet Coşkundeniz ve 28 Aralık’ta Özgür Şef konuk olacak.

İlk hafta konuğu olan Rezzan Kiraz, 2013 için herkesin merak ettiği burç yorumlarını yapacak. Maya takviminde yer alan 21 Aralık ile ilgili merak edilen konulara da değinecek olan ünlü astrolog, 21 Aralık günü Maya kavminin tahminine göre dünya 4’üncü evresini tamamlayıp 5’inci evresine geçecek. “Dünya için yeni bir başlangıç mı, yoksa son mu?” sorusunu da İzmirliler için cevaplıyor.

14 Aralık Cuma günü sevilen program yapımcısı Gönül Erkut, konuk olacağı Agora Sohbetleri’nde hayata dair özel sohbetiyle renk katacak. Yeni yıla pozitif ve güçlü bir enerjiyle girmenin püf noktalarını ise ziyaretçilerle paylaşacak.

Köşe yazarı Mehmet Coşkundeniz, 21 Aralık sohbetlerinin konuğu olarak Agora’da olacak. Coşkundeniz’in aşka dair ne varsa paylaşacağı sohbette ziyaretçilerin ilişkiler hakkındaki soruları da yanıtlanacak, doğru ilişki-doğru insan konuları anlatılacak. “Aşk bize yakıştı”, “Beni bir tek aşk aldatmadı” ,”Aşkın el kitabı” gibi kitaplarıyla aşkı, sevgiyi, mutlu bir ilişkiyi anlatan yazar, sohbet günü, sınırlı sayıda olan imzalı kitaplarını ziyaretçilerle paylaşacak.

2013’e lezzetli başlangıç
Yeni yıla sayılı günlerin kalacağı 28 Aralık günü Agora Sohbetleri’nin bir diğer konuğu Özgür Şef olarak tanınan ünlü aşçı Özgür Özkan olacak. Türkiye’nin et üzerine uzmanlaşmış önde gelen aşçılarından olan Özgür Şef, aynı zamanda İstanbul’da ismini taşıyan ünlü bir restoranın da sahibi. Ünlü şef hem dünyadan örneklediği hem de kendi geliştirdiği et pişirme yöntemlerini ve püf noktalarını ziyaretçilerle paylaşacak. Aynı zamanda yılbaşı gecesini evde geçireceklere özel ve pratik tariflerini göstererek, Agora’da uygulayacak. Özgür Şef Agora’da özel olarak kurulacak mini mutfakta yeni yıla özel tatları İzmirlilerle birlikte hazırlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi Müdürü Hasan Noyan, her hafta cuma günü farklı konular ile değerli konukları ağırlayan Agora’nın yeni yıl atmosferinin altında bu etkinliği gerçekleştirildiğini belirterek 2013’e güzel bir başlangıç yapmaları için tüm İzmirlileri bu özel yılbaşı sohbetlerine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri