Agora’da aşk ayakları yerden kesiyor

18 Şubat 2014 Salı

Sevgililer Günü alışverişlerinde Agora Alışveriş Merkezi’ni tercih edenler birbirinden özel hediyelerin sahibi oldu. 7-13 Şubat günleri arasında Agora’nın Sevgililer Günü kapmayası kapsamında tekstil grubunda en çok alışveriş yapanlar Agora Card ayrıcalığını yaşadı. En çok alışveriş yapan çiftler, Gökova Kerme Ottoman Palace’ta konaklama, İzmir Körfezi üzerinde helikopter turu ve Kitchenette’te akşam yemeği gibi hediyelerin sahibi oldu

agorada-ask-ayaklari-yerden-kesiyor

7-13 Şubat günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi Sevgililer Günü kampanyasına katılım göstererek danışma noktasından faturalarını işleten Agora Card sahipleri, en çok alışverişi yaparak hediye sahibi olmak için yarıştı. Agora Card Sevgililer Günü kampanyası kapsamında en çok alışveriş yapan ilk 6 kişi ülkemizin gizli cennetlerinden biri olan Gökova Körfezi’nde bulunan Kerme Ottoman Palace Otel’de çift kişilik konaklama ayrıcalığını kazandı.

İzmir’de ilk kez helikopter turu hediye edildi
Agora Alışveriş Merkezi daha fazla kişiyi sevindirmek adına İzmir’de daha önce hiçbir kurum tarafından düzenlenmemiş bir etkinlik düzenleyerek, Agora Card’ın en sadık müşterilerine helikopter turu hediye etti. 15 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşen helikopter turuna en çok alışveriş yapan 3 çift hak kazandı. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nden başlayan helikopter turu tüm İzmir Körfezi’ni dolaşarak Agora Alışveriş Merkezi üzerinden, Güzelbahçe’ye kadar uzandı.

“Agora’da Aşk Uçuruyor” sloganı ile tur öncesinde bol bol fotoğraf çekilen şanslı müşterilerin, helikopter turu öncesinde turu öncesinde yüzlerindeki heyecan, tur sonrasında mutluluk ve keyife dönüştü. Yaşadıkları şehrin güzelliğini günbatımında gökyüzünden izleme fırsatı elde eden Agora’nın şanslı müşterileri, unutulmaz bir deneyim yaşadıklarını belirtti.

Kitchenette’de romantik Sevgililer Günü yemeği
Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü kampanyasında en çok alışveriş yapan diğer 4 kişiye de 14 Şubat akşamı Kitchenette’te çift kişilik romantik bir akşam yemeği hediye etti. Her türlü damak zevkine hitabeden geniş menüye sahip Kitchenette, Sevgililer Günü’nde şanslı çiftlere özel romantik bir yemek sundu.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, özel günlerde Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayacak etkinlik ve kampanyalar sunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Agora Card ile yapılan alışverişlere özel kampanyaları sürdürmeyi ve Agora Card’lılara ayrıcalıklı hediyelerin sahibi olma fırsatı sunmaya devam edeceklerinin altını çizdi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri