Akilah Agora’da sevenleriyle bir aradaydı

03 Ağustos 2015 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen; inanılmaz hikayelerin yaratıcısı, Fİ, Çİ ve Pİ üçlemesinin yazarı Akilah Azra Kohen’in hayata dair verdiği ilham verici anekdotlarını paylaştığı söyleşiye yoğun ilgi vardı

akilah-agorada-sevenleriyle-bir-aradaydi

“Akilah” Azra Kohen D&R Live İmza Günü Etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz Cumartesi günü Agora Avm-D&R işbirliğiyle İzmir Agora Alışveriş Merkezi’ndeydi. Okurlarının “Akilah” mahlasıyla tanıdığı Kohen, ‘Fi’ ve ‘Çi’ kitaplarının ardından serinin sonuncusu olan ‘Pi’ ile sevenleri ile buluştu.

Azra Kohen; yazdığı kitap serisinin sonuncusu olan Pi kitabında, asıl anlatılmak istenilenleri anlattığını dile getirerek; Fi-Çi-Pi üçlemesinden hayata dair anekdotları sevenleri ile paylaştı. Sevenlerinin sorularını cevaplayan yazar, kitapları ile ilgili küçük hikâyelerle çok renkli bir söyleşi gerçekleştirdi. Kohen okurları kitaplarını imzalatma fırsatı yakalayarak aynı zamanda sevilen yazarla fotoğrafta çekilme imkânı buldu. İlgi gören söyleşinin ardından kitaplarını imzalatmak isteyen okur severler Agora’da uzun kuyruklar oluşturdu. Geç saatlere kadar bekleyen Kohen hayranları yazarla birebir sohbet etme şansı da yakaladı.

Sevilen yazar; İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema ile Ottawa Üniversitesi Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümlerinden mezun. Boğaziçi Üniversitesi Klinik Psikoloji Master Programına da katılan yazar, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca konuşabiliyor. Azra Kohen, Liverpool Üniversitesi Psikoloji bölümünde master yapmak ve organik tarıma, evrenin matematiğine ve bir yaratıcı olduğuna inanıyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, kitapseverlerin ilgiyle takip ettiği yazarları Agora’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getirirken Yılmaz Özdil, Cem Özer, İclal Aydın, Ayşe Kulin, Beki İkala  gibi birçok ünlü yazarın imza günü etkinliklerine ev sahipliği yaptıklarını belirtti. Gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun olduklarını söyleyen Noyan; Ege Bölgesi’nin ilkleri yaşatan alışveriş merkezi olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri