23 Nisan coşkusu Antares’te yaşandı

26 Nisan 2017 Çarşamba

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 23 Nisan’da dolu dolu etkinlikler gerçekleştirdi

23-nisan-coskusu-antareste-yasandi

Alışveriş merkezinin her noktasında düzenlenen farklı etkinliklerle çocuklar bayram coşkusunu en eğlenceli şekilde yaşadı. Maskot bandoyla başlayan etkinlikler bütün gün boyunca devam etti.

 

Balonların efendisi Mehmet Erdem balonlarıyla çizgi film karakterlerini çocukların ayağına getirdi. Balonlarla harikalar yaratan Balonların Efendisi çocukları eğlendirirken aynı zamanda sinema biletinden eğlence kuponuna çeşitli hediyelerle de sevindirdi.

 

Diğer yanda Oğuz Kızıklı hem çocuklara kendi karikatürlerini çizip hediye etti hem de origami atölyesi ve kaligrafi sanatı ile çocukların yoğun ilgisini topladı. Yemek katında yapılan etkinliklerde eğlencebaz, animasyonlar, kukla gösterileri, halk oyunları ve maskotlar çocukların yanı sıra büyüklere de bayram coşkusunu yaşattı. Kosova’dan gelen misafir öğrencilerin yerel dansları ve şarkıları da ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.

 

Orta alanda yapılan ve 3 gün süren etkinliklerde resim atölyeleri, kukla gösterileri, ebru sanatı, origami, mangala, jimnastik, yüz boyama, halk oyunları gösterileri,  bando gibi birbirinden renkli aktivitelerle çocuklar 23 Nisan’ın tüm coşkusunu Antares’te yaşadı.

 

Antares çocukları sadece eğlendirmekle kalmayıp bayrak, şeker ve eğlence noktalarında geçerli oyun kuponları da hediye etti.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri