Agora Sohbetleri’nde öfke kontrolü

28 Kasım 2012 Çarşamba

30 Kasım Cuma günü gerçekleşecek Agora Sohbetleri’nin konuğu Psikolog Kayhan Gürbüz olacak

agora-sohbetlerinde-ofke-kontrolu

“Öfkenizi kontrol edin, o sizi etmeden” konulu sohbet saat 16.00’da başlayacak. Öfkenin bireyler ve kurumlar üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla Performans Psikiyatri bünyesinde kurulan Türkiye'nin ilk öfke kliniği olan “Öfkesiz” ‘in kurucusu olan Kayhan Gürbüz; iş ve sosyal hayatımız da karşımıza çıkan öfkenin; kontrol edilmesi hakkında dinleyicileri bilgilendirecek.
Gürbüz; özel hayatta veya çalışma hayatında kişilerin ve stresin doğurduğu öfkenin nasıl kontrolsüz bir hal aldığına ve öfke kontrolünün ne zaman gerekli olduğa değinerek dinleyicilere öfke kontrolünün sağlanması ile ilgili öneriler paylaşacak.

Aralık ayında, yeni yıla özel konuları ile birbirinden değerli konukları ağırlayacak olan Agora Sohbetleri’nde; 7 Aralık Cuma günü Astroloji uzmanı Rezzan Kiraz, 14 Aralık Cuma günü televizyon yapımcısı Gönül Erkut, 21 Aralık “aşk doktoru” Mehmet Coşkundeniz ve 28 Aralık günü televizyonun sevilen yüzü Özgür Şef konuk olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri