Baha, Midtown'da miniklerle buluştu

25 Nisan 2013 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye’nin birçok bölgesinde olduğu gibi Bodrum’da da çocukların hazırladığı etkinliklerle kutlandı. Midtown Alışveriş Merkezi’nde, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2’ncisi Baha Bayırlı, hayranlarıyla buluştu

baha-midtownda-miniklerle-bulustu

Baha, yaşından büyük yeteneklerini Midtown’da bir araya gelen çocuklarla paylaştı. Baha’nın birbirinden muzip cevap ve şakaları ziyaretçileri şaşırtırken, Baha kreşte öğrendiği bir şiiri de dinleyicilerle paylaştı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye sayesinde tanıştığımız, Bodrumlu bir ailenin çocuğu olan Baha, kendisini dinleyen tüm yaşıtlarının 23 Nisan Bayramı’nı kutlarken, onlara süt ve ayran içmeleri konusunda da tavsiyeler verdi. Minik arkadaşlarının yoğun ilgisine karşılık vererek, kutlamaya gelmiş diğer minik katılımcılarla sık sık fotoğraf çektiren Baha’nın ardından, ilköğretim okulu öğrencilerinin gerçekleştirdiği klasik Türk müzikleri konseri verildi. Etkinlikler macera sever miniklerin Bodrum için iyi dileklerini söyleyerek gökyüzüne onlarca balon bırakmalarıyla bitti.

Midtown’ın 1’inci yılına özel olarak, “moda ve eğlence benim vazgeçilmezim” diyen ziyaretçiler,  tarz sahibi avantajlar ile karşılaşıyor. Dört mevsim boyunca vazgeçilmez tatil bölgelerinden olan Bodrum önemli bir turizm ve eğlence ikonu olmasının yanında önemli bir moda ikonu haline geliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri