Çocuklar bayramlarını M1 AVM’de kutladı

24 Nisan 2017 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılan çocuklar keyifli bir bayram geçirdi

cocuklar-bayramlarini-m1-avmde-kutladi

Gaziantepli çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen etkinliklerde kutladı.

 

M1 Gaziantep AVM ve Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen etkinliklerde halkoyunları gösterisi ve geleneksel yarışmalar yapıldı. Hem eğlenen hem de yarışan çocuklara günün anısına çektirdikleri fotoğraflar baskılı olarak hediye edildi. Gün boyu süren etkinliklerde çocuklar, Uzay Gemisi Eğlence Merkezi’nde ücretsiz olarak eğlendi.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel olarak kutlamak istedik. Etkinliklere katılan çocuklar çok eğlendi, biz de onların mutluluklarına ortak olduk” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri