Ege Rallisi Forum Bornova’dan start alacak

10 Nisan 2015 Cuma

Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen 2015 Ege Rallisi’nin startı, yarın (11 Nisan) Forum Bornova’dan verilecek

ege-rallisi-forum-bornovadan-start-alacak

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, bu yıl bir kez daha hız tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Türkiye Ralli Şampiyonası’nın birinci ayağı olan “Ege Rallisi” 11-12 Nisan gününde İzmir’de gerçekleştirilecek. İlk kez 1990 yılında mahalli olarak düzenlenen ve 1991 yılından itibaren Türkiye Şampiyonası’na dâhil ulusal statüde koşulan Ege Rallisi, bu yıl 25’inci kez organize ediliyor.

Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen ve 11 Nisan Cumartesi günü Forum Bornova’dan start alacak Ege Rallisi’nde araçlar 545 kilometrelik asfalt parkurda yarışacak. Yaklaşık 60 aracın start alması beklenen Ege Rallisi’nde, ekipler 2 gün sonunda asfalt parkurun 125 km’sini özel etap olarak geçecekler.

Forum Bornova’da saat 13.30’da gerçekleştirilecek açılış töreniyle başlayacak olan ralli, 2015 Türkiye Ralli sezonunun ilk ulusal yarışı olması sebebiyle heyecanla bekleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri