Evcil hayvanlara AVM yolu açıldı

11 Nisan 2014 Cuma

AVM'lere giderken "can dostları"ndan ayrılmak istemeyenler için Türkiye'de ilk kez Taurus AVM'de inşa edilen pet pansiyon, yarın hizmete girecek

evcil-hayvanlara-avm-yolu-acildi

Taurus AVM, hayvanseverlerin AVM’lere dostları ile birlikte gelememe sıkıntısına çözüm olacak pet pansiyon hizmeti ile evcil hayvanlara AVM yolunu açtı. Taurus AVM ziyaretçilerinin, alışveriş süresince gönül rahatlığı ile kedi ve köpeklerini emanet edebilecekleri pansiyon sayesinde petler ücretsiz konaklama olanağından yararlanırken, ziyaretçilerinin talepleri doğrultusunda yine Pet Pansiyon içerisinde bulunan Club Safari Kuaför ve Spa’da ücretli olarak bu hizmeti alabilecek. Pet pansiyon açılışı yarın (12 Nisan) hayvansever kimliği ile tanınan gazeteci-yazar Bekir Coşkun'un katılacağı törenle gerçekleştirilecek.

Taurus AVM yönetimi, bu özel günde ziyaretçilerine bir sürpriz de hazırladı. "Yetenek Sizsiniz" yarışmasında birinci olan köpek MAX, saat 14.00'teki açılışta hünerlerini sergileyecek.

Sevimli dostlar için tüm detaylar düşünüldü
Taurus Balgat AVM Yatırım AŞ Genel Müdürü Ömer Tezcan'ın hayali olan “Pet Pansiyon” için bazı hayvansever derneklerinin kurucularıyla da işbirliği yaptıklarını belirten Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, şunları söyledi: “Taurus AVM kısa zamanda herkesin AVM’si haline geldi. Açıldığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'ndan beri tüm bireylerin hiç sıkıntı yaşamadan, yorulmadan, eğlenceli ortamda alışveriş yapmaları ve vakit geçirmeleri için  elimizden geldiğince çalıştık, çok sayıda etkinlik düzenledik. Bu süreçte gördük ki ziyaretçilerimizin çok ama çok önemli bölümü canları kadar sevdikleri kedi ve köpekleri için de bu yaşam merkezinde artı değer katılmasını istiyor. Çünkü kendileri evden ayrılırken onları yalnız bırakmak içlerine sinmiyor. Gerçek bir hayvan dostu olan Taurus Balgat AVM Yatırım AŞ Genel Müdürü Ömer Tezcan'ın fikir babası olduğu Pet Pansiyon’la Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Bu hayvan dostlarımız için ilk hizmetimiz değil; aynı zamanda restoran bölümünde kalan yemeklerimizin toplanmasını sağlayarak Çankaya Belediyesi sahipsiz hayvan barınağına iletiyoruz. Bu arada hayvanlara zarar vermesini önlemek için yemek artıklarına kürdan katılmamasına özellikle işaret ediyoruz. Şimdiden hayvanseverlerden inanılmaz destek aldık. Çok mutluyuz. Umuyoruz ki tüm AVM’ler de kısa zamanda dostlarımıza kapılarını açar.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri