Forum Erzurum’da “Kazı-Kazan” kampanyası başlıyor

30 Eylül 2015 Çarşamba

Forum Erzurum, Kazı-Kazan kampanyası ile ziyaretçilerinin alışveriş keyfine heyecan katıyor

forum-erzurumda-kazi-kazan-kampanyasi-basliyor

Erzurum’un alışveriş ve yaşam merkezi Forum Erzurum 11 Ekim’e kadar devam edecek olan “Kazı – Kazan” kampanyası ile ziyaretçilere sürpriz hediyeler kazandırıyor. Alışveriş için gelen konuklarını eli boş göndermek istemeyen Forum Erzurum, 5-11 Ekim günleri arasında ‘Kazı-Kazan’ kampanyası düzenleyecek. Böylece bu günler arasında Forum Erzurum’a gelenler, birbirinden farklı hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Kazı-Kazan kampanyasına katılmak isteyen ziyaretçilerin, Forum Erzurum’da 150 TL ve üzeri tutarında alışveriş yapmaları gerekiyor. Bu miktarda harcama yapanlara bir adet Kazı-Kazan kartı hediye edilecek. Kartı kazıyanlar altından tablet bilgisayarlara, sinema biletinden kahve makinesine kadar pek çok farklı hediyeden birinin sahibi olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri