Forum İstanbul’dan gökyüzünün hükümdarı olma fırsatı

20 Eylül 2012 Perşembe

Forum İstanbul, her yaştan adrenalin tutkunlarının hiçbir bağlantı olmaksızın 50 metre yükseklikten, eşsiz ve nefes kesici bir serbest düşüş tecrübesi yaşamasını sağlayan “SCAD - Serbest Düşüş” Sistemi ile yepyeni bir heyecanı Türkiye’yle tanıştırıyor

forum-istanbuldan-gokyuzunun-hukumdari-olma-firsati

29 Eylül Cumartesi günü 10.00 - 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek “SCAD Serbest Düşüş” aktivitesinde, atlayış sepeti yerden yaklaşık 50 metre yükseklikte iken şişme çerçeve yerden yaklaşık 20 metre yükseklikte bulunacak. “SCAD Serbest Düşüş” ile yaklaşık 30 metrelik bağlantısız serbest düşüş yaşanıyor. Düşüş deneyimi, diğer adrenalin aktivitelerinden farklı olarak herhangi bir bağlantı olmadan“gerçek serbest düşüş” biçiminde yaşanıyor.

"SCAD - Serbest Düşüş" sistemi TÜV güvenlik belgesine sahip olup, bu eşsiz deneyimi çok güvenli bir şekilde yaşamanızı sağlıyor. Serbest düşüş yaklaşık 3 saniye kadar sürmekte olup, benzer herhangi bir aktivite bu uzunlukta bağlantısız serbest düşüş deneyimi sunamıyor.

SCAD Sistemi'nde kullanılan "Triple Redundancy" sistemi sayesinde, her yedek sistemin de başka bir yedek sistemi var. SCAD Sistemi ile dünyada bugüne kadar ABD'den, Japonya'ya kadar ve Avrupa'nın birçok ülkesinde bir milyondan fazla kişi güvenli bir şekilde serbest düşüş heyecanına ortak oldu."SCAD Türkiye - Serbest Düşüş" operasyonları, 2005 yılından beri bünyesinde "Bungee Jumping Bosphorus" operasyonlarını da yürüten "Yüksek İşler" tarafından gerçekleştiriliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri