Forum Trabzon, ‘11 ayın sultanı’nı ağırlıyor

03 Temmuz 2014 Perşembe

Forum Trabzon, ramazana özel eğlenceyle dopdolu bir program hazırladı

forum-trabzon-11-ayin-sultanini-agirliyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ramazan akşamları için renkli ve eğlenceli bir program hazırladı. Forum Trabzon, 4 Temmuz’dan bayrama kadar sürecek etkinliklerle ziyaretçilerinin iftar sonrasında da buluşma noktası olmayı hedefliyor.

11 Temmuz’da ünlü yazar, şair ve gazeteci Sunay Akın’ı ağırlamaya hazırlanan Forum Trabzon’da; 18-19 Temmuz’da canlı heykel performansı, 14 Temmuz-2 Ağustos arasında ise dünyaca ünlü Ukraynalı mikrominyatür sanatçısı Mykola Syadristy’nin sergisi gerçekleşecek.
Forum Trabzon’da ay boyunca iftar sonrası fasıl, tiyatro, semazen gösterisi, mehter konseri gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra açık hava nostaljik Türk sineması gösterimiyle ramazan akşamlarının keyfi ikiye katlanacak.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen yetişkinler ebru atölyesinde uğraş verirken; çocuklar da parmak kukla, ramazanın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat, topaç boyama, fes yapımı, oyun hamuru gibi atölye çalışmalarıyla hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacak. Forum Trabzon’da ramazan akşamları lezzetli ikramlarla tatlanacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri