Ankara ShoppingFest keyfi ANKAmall’da çıktı

07 Eylül 2015 Pazartesi

ANKAmall, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakıf’lı (ZİÇEV) çocukların gösterisi ile büyülerken, Hafize Ayık defilesi ile renklendi. Ukraynalı davulcuların şovu da eklenince muhteşem bir gün yaşandı

ankara-shoppingfest-keyfi-ankamallda-cikti

Ankara ShoppingFest kapsamındaki etkinlikler ANKAmall ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. ZİÇEV öğrencilerinin sunduğu gösterilerse izleyenleri büyüledi. Hafize Ayık tarafından gerçekleştirilen defile ise güne damgasını vurdu. Ukrayna Kiev’den Kıyanka Davul Şov Grubu da eklenince dopdolu bir hafta sonu yaşandı.


ZİÇEV Çocuklarından muhteşem gösteri
ZİÇEV’li çocukların sunduğu dans gösterileri izleyenlere çok özel anlar yaşattı. Farklı illerden gelen çocuklarınuzun zamandır çalışmalarını sürdürdükleri gösteriler büyük beğeni topladı. Aşçı gösterisinin ardından sunulan Aşuk ile Maşuk kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından alkışlarla karşılandı. Sonrasında yapılan salsa gösterisi ise izleyenleri büyüledi.

ZİÇEV Müdür Yardımcısı ve Spor Genel Koordinatörü olan Osman Akdemir öğrencilerin bu organizasyon sayesinde, imkân verildiği takdirde neler başarabildiğini gösterdiklerini ifade etti.  Akdemir,  “ANKAmall’da böyle bir organizasyonla yer aldığımız için çok mutluyuz. Bir yıldır ZİÇEV öğretmenleriyle bu gösteriler için çalışan çocuklarımıza böyle bir fırsat verildiği için teşekkür ederiz.” diye konuştu.


Hafize Ayık’tan 2016 moda esintisi
ANKAmall’daki aktivitelere Hafize Ayık defilesi renk kattı. Ankara ShoppingFest kapsamında gerçekleşen defile 2016 modasından esintiler sundu. Hafize Ayık tarafından hazırlanan kreasyon, Burak Özdemir’in organizasyonu ile renkli görüntüler oluşturdu. Defile sonrası Ankara ShoppingFest yetkilisi Murat Akman ve ANKAmall Kıdemli Müdürü Buğra Köse’ye teşekkür plaketleri takdim edildi.
Modacı Hafize Ayık yaptığı açıklamada, hazırladığı kreasyonu burada sergilemekten ve ANKAmall ziyaretçileri ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.


Ukraynalı Kıyanka Davul Şov bahçede başladı, Saçakaltı’nda devam etti
Gün boyunca ardı ardına süren etkinliklerle keyifli anlar yaşayan ANKAmall ziyaretçileri, bahçede başlayan ve Saçakaltı’nda devam eden davul şova büyük ilgi gösterdi. 12 kişiden oluşan Ukraynalı Kıyanka Davul Şov Ekibi 20 yıldır dünyanın pek çok yerinde konserler veriyor. Tamamı kadın olan ekip, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri