Manga Forum Çamlık’ta

26 Temmuz 2013 Cuma

Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından maNga, “İşte Şimdi Sahne Senin” projesi kapsamında Forum Çamlık’a geliyor

manga-forum-camlikta

Forum Alışveriş Merkezleri’nde devam eden ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında maNga, Forum Çamlık ziyaretçileriyle buluşuyor. Proje kapsamında birinci olacak ismi maNga açıklayacak.

Forum Çamlık’ta kurulacak olan özel stüdyoda profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettiren ziyaretçiler arasından, müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın seçtiği Forum Çamlık’ın sesi, projenin finali olan 28 Temmuz Pazar günü saat 14.30’da Forum Çamlık’da maNga ile gerçekleşecek etkinlikte açıklanacak.

maNga, önce Forum Çamlık’ta hayranlarıyla buluşarak Forum Çamlık’ın birincisi olan yeteneği açıklayacak, ardından da Forum Çamlık Facebook sayfası üzerinden seçilen 20 hayranıyla bir araya gelerek, bir sohbet gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri