Kentplaza’nın etkinlikleri ramazanda da sürüyor

12 Temmuz 2013 Cuma

Kentplaza, ziyaretçileri için hazırladığı etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor. Ramazanın kendine has atmosferi bu yıl Konya’da Kentplaza ile yaşanacak

kentplazanin-etkinlikleri-ramazanda-da-suruyor

9 Temmuz günü mehteran gösterisi ile başlayan ve 7 Ağustos’a kadar her gün iftardan sonra hem çocuklar hem de yetişkinler için ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikler, unutulmaz anlara da sahne olacak.

Etkinlikler boyunca çocuklar için yüz boyama ve balon şovları düzenlenirken, sevimli miniklere tadına doyamadıkları pamuk şeker ve şerbet de hediye edilecek.  Kentplaza’daki ramazan etkinlikleri bu kadarla da sınırlı değil. Mehteran gösterisini büyük bir ilgiyle izleyecek olan ziyaretçiler, iftardan yarım saat önce ve sonra gerçekleştirilecek ney dinletilerinden de kendilerini alamayacak.

İllüzyonist Babür’ün heyecan uyandıran gösterilerini gözlerini kırpmadan izleyecek olan ziyaretçiler, ramazanın olmazsa olmazı Hacivat ile Karagöz gösterisi, Meddah ve Ortaoyunu ile de keyifli vakit geçirecek. Kentplaza hat ve ebru atölyelerinin de ayrı bir renk katacağı etkinliklerin yanı sıra şiir, fasıl ve tasavvuf müziği dinletileri ile de ramazan coşkusunu yaşamak isteyenlerin adresi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri