M1 Merkez Adana bilinçlendiriyor

08 Ekim 2013 Salı

M1 Merkez Adana, meme kanseri bilinçlendirme etkinliği düzenledi

m1-merkez-adana-bilinclendiriyor

Türkiye’de ve dünyada her yıl Ekim ayında düzenlenen “Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı” kapsamındaki etkinliklere M1 Merkez Adana AVM de destek oldu. Geçtiğimiz günlerde M1 Merkez Adana AVM’de Adana Valiliği Halk Sağlığı Kanser Şubesi tarafından Meme Kanseri Bilgilendirme Standı kuruldu. Etkinlik boyunca yaklaşık 200 kişi bilgilendirildi.

Adana Valiliği Halk Sağlığı Kanser Şubesi yetkilileri, ziyaretçilere meme kanserinde erken teşhisin önemi vurguladı. Yetkililer, bu anlamda doktor kontrollerinin kesinlikle aksatılmaması gerektiğini de belirtti.

M1 Merkez Adana AVM’de Adana Valiliği Halk Sağlığı Kanser Şubesi tarafından kurulan Meme Kanseri Bilgilendirme Standı’nda ziyaretçilere pembe karanfil ve meme kanseriyle mücadeleyi temsilen kurdele hediye edildi.

Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Ülkemizde ve dünyada çok yaygın bir hastalıkla erken teşhis ve tedavi sayesinde mücadele edilebileceğinin vurgulandığı bu tarz bilinçlendirme ve farkındalık kampanyalarını desteklemeye ve “Hayatın Merkezi”nde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri