Modern peri masalı Airportta canlanıyor

10 Şubat 2011 Perşembe

12 Şubat akşamı son model Limuzinle evinizden alınıp küçük bir İstanbul turunun ardından 5 yıldızlı bir otelde romantik bir akşam yemeği yemeye ve yine 5 yıldızlı bir otelde konaklamaya ne dersiniz?

modern-peri-masali-airportta-canlaniyor
İstanbul Ataköyde bulunan Airport Outlet Center, 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında 1 ziyaretçisine peri masallarındaki gibi bir gece armağan ediyor. Airport Outlet Center giriş katında 12 Şubat günü saat 16.00da gerçekleşecek olan Kâğıt Uçak Yarışmasında 1inci olan çifti Inter Limousin ile İstanbul turu ve 5 yıldızlı WOW Istanbul Hotelde konaklama bekliyor.Airport Outlet Center etkinlik alanda gerçekleşecek olan Kâğıt Uçak Yarışmasında çiftlere verilen kâğıtlarla yaptıkları uçakları en uzağa uçurmayı başaran 1 çifti unutamayacakları bir gece bekliyor. Yarışmada birinci olan çifti 12 Şubat akşamı Inter Limousine ait beyaz renk Lincoln Towncar model limuzin evlerinden alacak. Şanslı çift Inter Limousine ait 7,5 metre uzunluğunda 2 metre genişliğindeki Limuzin ile Mini bir İstanbul turuna çıkacaklar. İstanbul turunu tamamlayan talihli çift mum ışığı altında romantik bir akşam yemeği yemek ve geceyi geçirmek üzere 5 yıldızlı WOW İstanbul Hotele gidecek.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri