Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay İzmir Optimum’a geliyor

19 Ocak 2016 Salı

Başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı 15 Ocak’ta vizyona giren Bizans Oyunları filminin İzmir özel gösterimi, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak

murat-dalkilic-ve-tuvana-turkay-izmir-optimuma-geliyor

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gani Müjde’nin üstlendiği Bizans Oyunları filminin oyuncuları önce saat 18.00’de Optimum meydanındakendileri için hazırlanan sahnede halkla buluşacak. Buluşmanın ardından oyuncular filmi, Optimum Outlet Cinemaximum’da hayranlarıyla birlikte izleyecek.


Filmin konusu
Güney Amerika’nın sıcağı Mayalar’ın canına tak ettirir ve taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç etmeleri ile başlayan hikayede Mayalar Türk boyları ile kısa sürede kaynaşır. Bu durum Bizans’ın dikkatini çeker. Barışsever Bizans Kralı 3’üncü Klitor gerçek bir maya hayranı olmasına rağmen karısı 5’inci Klitorya ve kardeşi Muhteris’in entrikalarına engel olamaz. Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından Mayaların tüm kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır.


Filmin başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç,Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay paylaşırken film izleyenlere bol kahkaha vaat ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri