Öğretmenler Kipa’da kozunu satrançta paylaştı

25 Kasım 2014 Salı

Salihli Kipa Aile Kulübü, Öğretmenler Günü’nü öğretmenler arası satranç turnuvası ile kutladı

ogretmenler-kipada-kozunu-satrancta-paylasti

Kipa Aile Kulüpleri, öğretmenler gününde öğretmenleri bir arada vakit geçirebilecekleri renkli bir etkinlikte konuk etti. Salihli Kipa AVM, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, öğretmenler arası satranç turnuvası düzenleyerek kutladı. Özel Salihli Hastanesi sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Salihli Kipa Aile Kulübü üyeleri ile öğretmenler keyifli bir gün geçirdi.

25 öğretmenin katıldığı turnuvanın sonunda, Ahmetli Gazi İlkokulu öğretmenlerinden Tahir Taner Taş birinci olarak, büyük ödül yarım altının da sahibi oldu. Şehit Hüseyin Arı İlkokulu’nda görevli Hakan Kaya Yılmaz’ın ikinci gelerek çeyrek altın kazandığı etkinlikte, gram altın ödüllü üçüncülüğü de Cumhuriyet İlkokulu’ndan Muhammed Seçkin elde etti. Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri