Park Bornova'dan otomobil kampanyası

17 Aralık 2013 Salı

Park Bornova Outlet Center 9'uncu kuruluş yıldönümünde Opel Astra Sedan hediye ediyor

park-bornovadan-otomobil-kampanyasi

Ege Bölgesi'nin ilk outlet centeri ve ilk AVM'si Park Bornova Outlet Center 9'uncu kuruluş yıl dönümünde ziyaretçilerine 75 TL'lik alışveriş karşılığında Opel Astra Sedan otomobil kazanma şansı sunuyor.

Milli Piyango İdaresi izni ile Park Bornova Outlet Center'de 15 Aralık 2013-15 Mart 2014 tarihleri arasında sürecek otomobil kampanyasında ziyaretçiler her 75 TL'lik alışverişleri için bir şans kuponu kazanıyor. 22 Mart 2014'de yapılacak çekilişle de Opel Astra Sedan talihlisi belirlenecek.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “9'uncu kuruluş yıl dönümümüzde 9'uncu otomobilimizi sahibine vereceğiz. Gün içinde 75 TL'likm alışveriş yapan ziyaretçilerimiz bu şansa sahip olacaklar. Çok alışveriş çok şans diyor, herkesi Park Bornova Outlet Center'in yeni otomobil kampanyasına katılmaya davet ediyoruz” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri