Ramazan ayının güzellikleri Atlantis’te

09 Ağustos 2012 Perşembe

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bünyesinde bulunan 155 markayla, düzenlediği sürpriz kampanyalar ve indirimleriyle ziyaretçilerine keyifli bir ramazan ayı yaşatıyor

ramazan-ayinin-guzellikleri-atlantiste

Ramazanın sıcaklığını, huzurunu dostlarıyla ve aileleri ile paylaşmak isteyen başkentliler, 17 bin 500 metrekare alana sahip botanik bahçeye kurulmuş olan, tarih kokan Ramazan Sokağı’nda geleneksel kıyafetler içinde, otantik ürünlerin satıldığı ramazan evlerinden alışveriş yapabiliyor, eğlenceli aktiviteleri izlerken, çay kahvelerini içebiliyor.
   
Sıcaktan bunalanlar ramazan ayına özgü, geleneksel keyifleri, havuzlarla donatılmış botanik bahçede, iftar öncesi ve sonrası fasıl, aşuk-maşuk gösterisi, ortaoyunu, Hacivat – Karagöz ve sema gösterilerini izlerken, küçükler Pony atlarla geziyor, animasyonlar eşliğinde oyunlar oynuyor, eski Osmanlı kostümleriyle Atlantis hatıra fotoğrafı çektiriyor, ayrıca ücretsiz şerbetin tadına bakabiliyor.

Tüm ziyaretçilerin ramazan ayı boyunca yapacakları 50 TL’lik alışverişlerinde kampanya dahilindeki yiyecek birimlerinden 1 alana 1 bedava menü kazanıyor. Atlantis’in ramazan ayı etkinlik programı ve detaylı bilgi atlantisavm.com.tr ya da facebook.com/atlantisavm adreslerinden öğrenilebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri