Rings AVM satranç sporuna destek veriyor

25 Eylül 2017 Pazartesi

JLL Türkiye tarafından yönetilen Rings Alışveriş Merkezi, 30 Eylül – 1 Ekim günlerinde Borhan ChessMaster Academy ve Türkiye Satranç Federasyonu desteğiyle gerçekleşecek olan Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yapacak

rings-avm-satranc-sporuna-destek-veriyor

Satranç sporunun toplumun geniş bir kesimine yayılmasına katkıda bulunan Borhan ChessMaster Academy ve Rings AVM olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza SATRANÇ SPORUNU sevdirmeyi ve onları uluslararası arenalarda ülkemiz adına büyük başarılar elde edecekleri bir konuma getirmeyi hedeflemiştir.

 

Turnuva üç kategoride olmak üzere; 2004 ilâ 2010 doğumlu çocuklarımız yarışacaklardır. Sonuçlar UKD (Ulusal Kuvvet Derecesi) hesaplamalarına gönderilecektir.

 

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de satranç artık bir oyun ve eğlence olmaktan çıkmış, Spor olarak kabul edilmiştir. Bu alanda Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Gençlik Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ortak çalışmaları sonunda satrancın okullarımıza seçmeli ders olarak konulması yönünde geleceğimiz olan çocuklarımız adına atılmış dev bir adım olarak kabul ediyor ve bu çalışmalarda adı ve emeği geçen kurum, kuruluş, kişi ve kişileri de alkışlıyoruz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri