Tepe Nautilus’tan yılbaşı etkinlikleri

03 Aralık 2013 Salı

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus’ta yılbaşı coşkusu başlıyor

tepe-nautilustan-yilbasi-etkinlikleri

Tepe Nautilus 2 Aralık 2013 – 2 Şubat 2014 günleri arasında 150 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine hediyeler kazandırıyor. Ziyaretçiler,  BMW X1, 10 Ipad mini ve 10 Iphone 5 kazanma şansı elde edecek. Ayrıca, Tepe Nautilus’un yılbaşı kampanyasında 10 çift de Kıbrıs Cratos Premium Otel’de tatil kazanacak.

Tepe Nautilus’un yılbaşı kampanyasına katılmak için 2 Aralık 2013–2 Şubat 2014 günleri arasında toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli olacak. Alışverişlerinin ardından Tepe Nautilus’ta kurulacak standlara gelerek kayıt yaptıranlar arasında 6 Şubat 2014, Perşembe günü saat 12.00’de noter huzurunda çekiliş yapılacak. Çekiliş sonuçları 10 Şubat 2014’te AkşamGazetesi’nde yayımlanırken ayrıca Tepe Nautilus AVM web sitesinde de yer alacak.

Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi 2013 model BMW X1’in sahibi olacak. On kişinin çift kişilik Kıbrıs Cratos Premium Otel’de üç gece dört günlük tatil kazanacağı Tepe Nautilus’un yılbaşı çekilişinde, 10 kişi Ipadmini, 10 kişi de Iphone5 kazanma şansı elde edecek.

Çocuklar da eğlenceye ortak olacak
Yılbaşı coşkusunu eğlence ve konserlerle kutlamaya hazırlanan Tepe Nautilus, çocuklara da farklı bir yılbaşı deneyimi yaşatacak. Tepe Nautilus’ta kurulacak atölyede çocuklar önce yılbaşı ağacı için süsler hazırlayacak, ardından Tepe Nautilus’un dış alanına kurulacak yılbaşı ağacını kendi tasarımlarıyla süsleyecek.

Tepe Nautilus,28 Aralık’ta gerçekleştireceği yılbaşı konserindeyse Gizem Kömürcü’yü ağırlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri