VIALAND’da görev değişikliği

30 Eylül 2013 Pazartesi

AVM, tema park, gösteri merkezi ve şehir parkını bir arada sunan konseptiyle dünyada bir ilk olan VIALAND’in genel müdürlüğü görevine Tolga Alişoğlu getirildi

vialandda-gorev-degisikligi

VIALAND’in genel müdürlüğü görevine gelen Alişoğlu, medya ve eğlence sektöründe birçok başarılı işe imza atarken son olarak Skyturk360 televizyonu Genel Müdürlüğü görevinde bulundu.

30 Eylül 2013 Pazartesi günü yeni görevine başlayan Alişoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde lisans eğitiminin ardından Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce İşletme yüksek lisansıyla yine Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi yüksek lisansı yaptı. Alişoğlu, evli ve üçüz çocuk babası.

600 bin metrekare alan üzerine inşa edilen ve Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende ve eğlence yatırımı olan VIALAND, toplam 1 milyar 150 milyon TL yatırımla kuruldu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri