Altunbilekler “Daha İyisi İçin” Arama Konferansları’nı sürdürüyor

04 Mayıs 2017 Perşembe

Ankara’da gıda perakendesi sektöründe 33 yıldır faaliyet gösteren Altunbilekler, önemle üzerinde durduğu ve belirli periyodlarda düzenlediği Arama Konferansları’nın 11’incisini, 29 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdi

altunbilekler-daha-iyisi-icin-arama-konferanslarini-surduruyor

Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Satın Alma ve Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza Müdürlerinden oluşan 60 kişilik ekip 11’inci Arama Konferansı’nda bir araya geldi. Konferans içeriğinde, Pamir Danışmanlık Kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında düzenlenen çalıştayda, “organizasyonların yapı taşları ve katkı analizi çalışmaları” konferansa damgasını vurdu.İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in açılış konuşmalarıyla başlayan ve 3 gün süren program 7 oturum ile tamamlandı.

 

İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, 2012 yılından itibaren gerçekleştirdikleri konferansın önemine değindiği konuşmasında, “yapılan çalıştayların şirketin yapısal güçlenmesine katkıda bulunduğunu görüyoruz ve bu sebeple düzenli olarak ihtiyaçların tespit edildiği konferanslarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek: “Bir araya gelmeyi ve yarattığımız sinerjiyi çoğaltmayı seven bir şirketiz. 2011 yılında kurduğumuz Altunbilekler Akademi ile birlikte “Daha İyisi İçin”, konferanslardan ve çalıştaylardan vazgeçmiyoruz, Altunbilekler büyüdükçe işin yapısı değişiyor. Tüketicilerin istek ve talepleri arttıkça, gıda ihtiyaçlarına en iyi cevabı bulmaya sürekli devam ettiğimiz hızlı değişim ortamında, “Daha İyi İçin” ne yapmalıyız adına düzenlediğimiz konferanslarımızda “Bir adım daha yukarıya gidiyor muyuz?” sorusunu güçlü ekibimizle cevaplıyoruz.” dedi.

 

Konferansın 2’inci gününde, ilk oturuma takım çalışmaları ile devam edildi. “Organizasyonlarda Karar Noktaları, Yetki ve Sorumluluklar” konularıyla devam eden 4’üncü ve 5’inci oturumlardaki takım çalışmalarının ardından, takımların sunumlarına ve çalıştayda öne çıkan ortak görüşler, yorumlara yer verildi.

 

7’,nci ve son oturumun gerçekleştirildiği Arama Konferansı’nın 3’üncü gününde, Tahsin Pamir’in, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları şirket profili anketi sonuçlarını paylaştığı, önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle tamamlandı.

 

Arama Konferansı’nın sonucunda, tüm katılımcıların ortak görüş ve katkılarıyla ortaya çıkarılan ortak sonuç bildirgesi oluşturuldu. Son derece verimli geçtiği gözlenen çalıştayda, stratejik unsurlar oluşturuldu ve görüşler tartışıldı.

 

Sonuç bildirgesinin ardından Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in kapanış konuşmasıyla arama konferansı sonlandırıldı. Mustafa Altunbilek konuşmasında: “Oldukça yoğun geçen üç günün sonunda konsantrasyonumuzu bozmadan, enerjimizi yüksek tutarak, sürekli olarak üretmemize yardımcı olan Tahsin Pamir’e ve tüm katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederim.”dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri