Anca beraber ‘Tanca’ beraber

21 Ağustos 2014 Perşembe

Sonbahar yaklaşırken okula dönüş hazırlıkları da başlıyor. Tanca Kids, miniklerin okula dönüş heyecanlarına ortak olmaya hazırlanıyor

anca-beraber-tanca-beraber

Tanca Kids; miniklerin ayak sağlığını koruyan, birbirinden şık ayakkabı koleksiyonuyla yeni eğitim dönemine merhaba diyor.

Rahatlık, konfor ve kalitenin ön planda olduğu koleksiyonda rugan, kapitone ve süet modeller dikkat çekiyor. Bantlı modeller ve babetler koleksiyonu domine ederken, yokmuş hissi veren eva tabanlı ayakkabılar rahatlığı devam ettiriyor.

Siyah, kırmızı ve lacivert gibi renklerin yanı sıra çift renkli ayakkabıların da ağırlıklı olarak yer aldığı okul koleksiyonu; fiyonk, taş ve zımba detaylarıyla hareket kazanıyor. Okul modasında trendleri belirleyen kaliteli ve şık modeller, okula dönüş yolunda çocuklara keyifli bir tarzı müjdeliyor.

Tanca Kids; Akasya Acıbadem AVM, Ümraniye Canpark AVM, Tepe Nautilus AVM, Fethiye Erasta AVM ve Bursa Carrefour AVM’de modayı takip eden çocukları bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri