Anneler Metroport’ta güzellik sırlarını öğrendi

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Bahçelievler Metroport AVM, her özel günde gerçekleştirdiği farklı ve eğlenceli aktiviteler ile konuklarına keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Anneler Günü için de Metroport AVM tüm anneleri çok özel bir etkinlikle karşıladı

anneler-metroportta-guzellik-sirlarini-ogrendi

Golden Rose’un güzellik uzmanları “Annelerimiz bugün daha da güzel” temalı organizasyonda gün boyunca AVM’yi ziyaret eden tüm annelere ücretsiz makyaj yaptı ve hediyeler dağıttı. Keyifli bir gün geçiren anneler uzmanlardan yüz şekillerine göre doğru makyaj tekniklerini ve makyaj ile ilgili incelikleri de öğrenme fırsatı buldu.

Metroport AVM’nin etkinlik alanı tam bir güzellik salonuna dönüştürülerek ziyarete gelen annelere farklı bir gün yaşatılması hedeflendi. Yoğun bir katılımın olduğu AVM’de tüm anneler için ücretsiz makyaj uygulamasının yanısıra eğlenceli yarışmalar da organize edildi.

Makyaj stantlarında sadece güzellik uzmanları değil anneler de marifetlerini sergiledi. Kendine en güzel makyaj uygulamasını yapan ilk üç anneye, içinde A’dan Z’ye tüm makyaj malzemelerini bulabilecekleri Golden Rose’un ürünleriyle dolu bir makyaj çantası hediye edildi.

Ayrıca Metroport AVM’yi ziyaret eden anneleri farklı sürpriz hediyeler de bekliyordu. Yoğun bir ilginin yaşandığı etkinlik alanında anneler hem çocuklarıyla birlikte keyifli bir gün geçirmenin tadına vardı hem de farklı hediyeler aldı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri