Annelere en tatlı hediye Optimum’da

06 Mayıs 2015 Çarşamba

Anneler Günü hediyesini elleriyle hazırlamak isteyen çocuklar 9 Mayıs’ta İzmir Optimum’da buluşuyor

annelere-en-tatli-hediye-optimumda

Optimum’da, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Anneler Günü’ne Özel Çikolata Atölyesi’ne çocuklar ve anneleri beraber katılacak. Annelerine özel çikolatalar yapacak olan minikler, daha sonra bu özel çikolatalarını annelerine hediye edecek.

9 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek Çikolata Yapım Atölyesi’ne 20 çocuk ve 20 anne katılacak. Optimum’un ev sahipliğinde, Fame Chocolate işbirliği ile gerçekleşecek uygulamalı çikolata yapımı atölyesinde çocuklara çikolata eritme, saklama ve şekil verme işlemleri öğretilirken; anneleri de onlara eşlik edecek.

Optimum’da çikolata atölyesine katılarak annelerine sevgilerini en tatlı şekilde ifade edecek olan minikler, kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerini etkinlik sonunda annelerine armağan edecek. Çikolata Atölyesi’ne katılmak için, annelerin ve 5 - 12 yaş arası çocuklarının danışmaya başvurarak isimlerini yazdırmaları gerekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri