Antalya’da nostalji rüzgârları esmeye devam ediyor

10 Temmuz 2014 Perşembe

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde bir gelenek haline gelen ramazan etkinlikleri, ziyaretçilerine unutulmaz ve birbirinden renkli eğlenceler sunuyor

antalyada-nostalji-ruzgarlari-esmeye-devam-ediyor

On bir ayın sultanı ramazan ayının başlamasıyla birlikte Migros Antalya Alışveriş Merkezi’nde nostalji rüzgarları esmeye devam ediyor. Ramazan ayı boyunca iftardan önce her Cuma – Cumartesi ve Pazar günleri saat 17.00’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde etkinlikleri izlenebilecek. Ziyaretçiler, her Cuma günü,  güldüren, güldürürken de düşündüren Karagöz & Hacivat oyunu ile birbirinden ilginç İllüzyon gösterileri, Cumartesi günleri tüm ziyaretçilerin ruhlarını dinlendirdiği Ney Dinletisi ve Semazenler, ramazan boyunca her Pazar günü ziyaretçilerin eğlenceli saatler geçirdiği birbirinden farklı ramazan tiplemeleri gösterilerini seyredebilecek.

Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ni ramazan ayı boyunca ziyarete gelen tüm misafirlere iftardan önce hurma ikram ediliyor. İftardan sonra da ziyaretçilerin ilgi odağı olan nostaljik Ramazan Kahvesi Standı’nda canlı müzik eşliğinde fasıl dinletisi yapılıyor.

On bir Ayın Sultanı ramazanın son gününde, etkinlikler Mehteran Takımı’nın gösterisi ile devam edecek. Bayramın birinci ve ikinci günlerinde yine saat 17.00’da ziyaretçiler folklor gösterilerini izleme imkânına sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri