ArenaPark’ı en güzel anlatan kazanıyor

18 Eylül 2012 Salı

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde birinci yıl etkinlikleri kapsamında bir yarışma düzenlendi. “ArenaPark’la ilgili en güzel resmi çiz, fotoğrafı çek, yazıyı yaz, sen kazan” adını taşıyan yarışmaya 17-30 Eylül günleri arasında isteyen herkes katılabilecek. Yarışmayı kazananlara Mudo’dan 150 liralık alışveriş çeki hediye edecek

arenaparki-en-guzel-anlatan-kazaniyor

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın açık hava konseptli ilk ve tek alışveriş merkezi ArenaPark, bir yaşında. Küçükçekmece Atakent’te yer alan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birinci yılına özel üç farklı kategoride yarışma düzenliyor.

“ArenaPark’la ilgili en güzel resmi çiz, fotoğrafı çek, yazıyı yaz, sen kazan” adını taşıyan yarışmaya 17-30 Eylül günleri arasında dileyen herkes katılabiliyor. Yarışmada dereceye girenler Mudo’dan alışveriş çekiyle ödüllendiriliyor.

Herkese açık
ArenaPark’ın birinci yaşını bir dizi etkinlikle kutladıklarını söyleyen ArenaPark Alışveriş  ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Bu kapsamda üç farklı kategoriden oluşan bir de yarışma düzenledik. ‘En güzel resim’ yarışmasına katılmak isteyenler çizdikleri resimleri danışma masasına teslim edebilirler. ‘En Güzel Fotograf’ ve ‘En Güzel Yazı’ yarışmasına katılanlarında fotograf ve yazılarını info@arenaparkavm.com adresine göndermesi gerekiyor” dedi.

Muhsin Erkoç, büyük ilgi gören yarışmada birinci olanlara Mudo’dan 150 liralık alışveriş çeki hediye edeceklerini söyledGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri