Babalar Günü Armada’da kutlanıyor

14 Haziran 2013 Cuma

Armada Babalar Günü’nde birbirinden güzel etkinliklerle ev sahipliği yapıyor

babalar-gunu-armadada-kutlaniyor

Armada, 15 – 16 Haziran günlerinde Tofaş işbirliği ile yapılacak basketbol turnuvası ile baba ve çocuklarını bekliyor. Turnuvada 50 baba ve çocuk yarışarak gün sonunda sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Dans gösterileri, şut ve smaç maçlarının da yapılacağı turnuva sabah 10’da başlayıp akşam geç saatlere kadar devam edecek.

Armada ayrıca 15 – 16 Haziran günlerinde Green Box teknolojisi ile yapılacak fotoğraf çekimleri sayesinde Babalar Günü’nü unutulmaz yaşamanızı sağlayacak. 12.00 – 20.00 saatleri arasında katılabileceğiniz etkinlikte; dilediğiniz tasarımı seçerek çektireceğiniz fotoğrafla babanıza eşsiz bir hediye verebilirsiniz. "En Süper Baba" benim babam diyorsanız çocuğunuz ile beraber çekileceğiniz bu özel fotoğraf karesi ile Babalar Günü’nüzü ölümsüzleştirin.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri