Bayram coşkusu İstanbul Optimum Outlet’te

31 Temmuz 2013 Çarşamba

Ramazan ayında ziyaretçilerine farklı etkinlikler düzenleyen İstanbul Optimum Outlet, Ramazan Bayramı’nı karşılamaya hazırlanıyor

bayram-coskusu-istanbul-optimum-outlette

İstanbul Optimum Outlet, 8–11 Ağustos günlerinde Ramazan Bayramı etkinlikleri düzenleyecek. Etkinlikler kapsamında 9 Ağustos günü, TRT kanalında “Paytak” karakteriyle program yapan ve çocuklar tarafından ilgiyle izlenen Kerem Eser ile Paytak Show, küçük, büyük her yaştan ziyaretçinin ilgisini çekecek illüzyon gösterileri yapacak.

Ayrıca 10 Ağustos günü ise İstanbul Optimum ziyaretçileri, farklı kıyafetleri ve enerjik şovlarıyla, masal dünyasından gelen Şeker Korteji ile dans etmenin keyfine varacak. Şeker Korteji bunun yanı sıra ziyaretçilere ikram edeceği dev çikolatalar, lolipoplar, makaronlar ve pamuk şekerlerle iştah açıcı bir dünyanın kapılarını da İstanbul Optimum ziyaretçilerine açıyor.  Ramazan Bayramı İstanbul Optimum Outlette, 11 Ağustos’ta Caillou’nun vereceği konserle devam edecek. Minik ziyaretçiler, hayranı oldukları Caillou ile dans edip şarkı söylemenin keyfini çıkaracak.

Bayram süresince İstanbul Optimum Outlet’te sürecek etkinlikler sevimli maskotların hediyeleri, karikatür etkinliği gibi farklı etkinlikler de düzenliyor. Ayrıca 11 Ağustos’a kadar, İstanbul Optimum’dan 100 TL ya da üzerinde alışveriş yapacak ziyaretçiler çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Çekilişle bir kişiye Nissan Qashqai, 5 kişiye iPhone 5 ve 20 kişiye de iPad mini hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri