Bayram hediyelikleri Simit Sarayı’ndan

25 Eylül 2014 Perşembe

Geleneksel tatların modern adresi Simit Sarayı, birbirinden lezzetli seçenekleriyle bayram coşkusuna tat katıyor. Simit Sarayı, sevdiklerine hem lezzetli hem de şık bir hediye vermek isteyenlere çok özel alternatifler sunuyor

bayram-hediyelikleri-simit-sarayindan

Farklı lezzetleri ve sunumları kadar ambiyansıyla da vazgeçilmez olan Simit Sarayı, özel olarak tasarladığı ambalajlarda sunduğu hediyelik ürün seçenekleriyle bayram ziyaretlerini de taçlandırıyor.

Sevimli mini paketleriyle dikkat çeken; 3’lü Truf, Badem Şekeri, Çikolata Kaplı Badem Draje, Çikolata Kaplı Fındık Draje, Küp Draje, Sade ve Meyveli Çakıl Çikolata alternatifleri, “Bir kahvenin kırk yıl hatırı var” mottosuyla odun ateşinde kavrulmuş Türk Kahvesi ve Türk kahvesinin vazgeçilmez eşlikçisi, saraylardan günümüze taşınan eşsiz tat lokum, Simit Sarayı yorumuyla Narlı ve Fıstıklı Çifte Kavrulmuş seçenekleriyle 125 gram ve 250 gram olarak satışa sunuluyor.

Simit Sarayı, kaliteli ve leziz madlen çikolataları ile de Bayram’a eşsiz bir tat katıyor. Simit Sarayı, gerçek çikolata tutkunlarını bu Bayram da eşsiz bir damak zevkine davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri