Brandium AVM Banu Noyan organizasyonuyla açıldı

01 Nisan 2013 Pazartesi

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon dolar yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, kapılarını Banu Noyan Event Office organizasyonu ile hafta sonu açtı

brandium-avm-banu-noyan-organizasyonuyla-acildi

Deniz Akkaya’nın sunumuyla başlayan tören, Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar’ın proje detaylarını anlatması ile devam etti. Hakan Çağlar konuşmasında 1.5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan, “Anadolu Yakası’nın en prestijli yaşam merkezi”ni hizmete sundukları için çok mutlu olduklarını, önemli mağazaların ve sosyal aktivitelerin bulunduğu tesise günlük 60 bin ziyaretçi beklediklerini belirtti.

Brandium Alışveriş Merkezi’nin açılışının ilk gününde Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Star verdikleri konserle Latin rüzgarı estirdi. Açılışı üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle kutlanan Brandium Alışveriş Merkezi’ne Ataşehir halkının ilgisi yoğundu.

Açılışın ikinci gününde Recep Aktuğ ve Orkestrası konser verirken, üçüncü günü sahne alan Son De Küba misafirlere eğlenceli dakikalar yaşattı. AVM yetkilileri 6 Nisan’da Kenan Doğulu konserine de tüm İstanbulluları davet etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri