Büyük küçük herkes Rings’te eğlenecek

01 Temmuz 2015 Çarşamba

Yarı açık mimarisi, keyifli yeme içme alanları, kolay alışveriş imkânı sunan tasarımı ve ünlü markalarıyla İstanbul’un yeni eğlence ve alışveriş merkezi Rings AVM, hem büyükleri, hem küçükleri geleneksel ramazan etkinlikleri ile buluşturuyor

buyuk-kucuk-herkes-ringste-eglenecek

Rings AVM’de, ramazan ayı süresince hafta içi her gün 19.00-20.30 saatleri arasında çocuklara yönelik etkinlikler yapılıyor. Nasrettin Hoca, Keloğlan, Kavuklu ile Pişekâr, Hacivat ile Karagöz ve İbiş ile Kâhya’nın maceraları hem küçükler, hem de büyükler tarafından ilgi görüyor.

Her akşam 19.00 ile 20.30 saatleri arasında Fasıl dinletisi sunan Rings AVM’de Akrobat’tan Tel Cambazı’na, Ateşbaz’dan İllüzyon gösterilerine kadar farklı etkinlikler seyredilebilir.

Kukla gösterilerinin yanı sıra Meddah ve Orta Oyunu iftarı daha keyifli hale getirirken, Semazen gösterileri ise Ramazan buluşmalarına ayrı bir renk katıyor. Trakya’dan Doğu Anadolu bölgesine, Ege’den Karadeniz’e uzanan halk oyunları gösterileri ile ise,  Rings AVM’de ramazan dolu dolu yaşanıyor.

Rings AVM’de ramazan sohbetleri
Şair Dursun Ali Erzincanlı, 9 Temmuz akşamı saat 21.30’da şiir dinletisi eşliğinde Rings AVM’de sevenleriyle buluşacak. Romantik eserleriyle kalpleri fetheden Kahraman Tazeoğlu ise 11 Temmuz günü 18:00’de şiir dinletisi ve imza günü ile Rings AVM’de olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri