Çanakkala Savaşı müzesi Beğendik mağazalarında

17 Şubat 2015 Salı

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı nedeniyle, “Çanakkale 1915, Savaş Malzemeleri Müzesi”ni Bursa, Nilüfer ve Kayseri, Beyazşehir’deki mağazalarına getirdi

canakkala-savasi-muzesi-begendik-magazalarinda

Türkiye’nin en köklü perakende zincirlerinden Beğendik, Bursa Nilüfer ve Kayseri Beyşehir’de bulunan mağazalarında 7’den 77’ye tüm ziyaretçilere “Çanakkale Ruhu”nu yaşatıyor. Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı nedeniyle, Gazi Mustafa Kemal ve Çanakkale’de omuz omuza savaştığı silah arkadaşlarının anısına oluşturulan “Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi” 22 Şubat gününe kadar Beğendik Nilüfer Mağazası’nda ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor. Müze, 27 Şubat – 8 Mart günleri arasında ise Kayserililerle buluşuyor.

Çanakkale ruhu Beğendik’te hissedilecek
Seddülbahir Müzesi’nin kurucusu, tarihçi ve koleksiyoner Ahmet Uslu tarafından oluşturulan ve Anadolu’nun çeşitli illerini gezen “Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi”, bugüne kadar Çanakkale’ye giderek büyük savaşın izlerini yerinde görme imkânı bulamamış vatandaşları ‘Çanakkale Ruhu’yla buluşturuyor. Orijinal savaş malzemelerinden oluşan eşsiz koleksiyonda, Çanakkale Savaşı’ndan günümüze kalmış orijinal savaş malzemeleri ve kişisel objeler, bu görkemli savaşın izlerini taşıyor.

Beğendik Nilüfer Mağazası, Nilüfer’de bulunan Podyum Park AVM içerisinde bulunuyor, Kayseri Beyazşehir Mağazası ise, Bahçelievler Mah. Gesi Cad. No:28 Melikgazi adresinde yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri