Carrefour Bursa’da şeker tadında eğlenceler

02 Ağustos 2013 Cuma

Carrefour Bursa AVM Ramazan Bayramı’nda gerçekleştireceği çeşitli etkinliklerle geleneksel eğlenceleri günümüze taşıyor

carrefour-bursada-seker-tadinda-eglenceler

Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan Carrefour Bursa AVM, Ramazan Bayramı boyunca gerçekleştireceği etkinliklerle büyük küçük herkese keyifli saatler yaşatacak. Harcadıkça kazanan Shop&Win sahipleri, Carrefour Bursa AVM’deki mağazaların sunduğu özel indirimler, promosyonlar, hediye çekleri, çekiliş kampanyaları ve etkinliklerden yararlanabilecek.

Carrefour Bursa AVM, çocuklara yönelik eğitici ve eğlenceli aktiviteleri büyüklere yönelik alışveriş seçenekleri ile dikkat çekiyor. Ramazan Bayramı’nda Carrefour Bursa AVM’de ziyaretçileri jonglör, tahta bacak, Bayram Kartı Yapım Atölyesi, pamuk helva dağıtımı, pandomim, Kukla Şov, Adam Olacak Çocuk Yarışması, trio müzik ve birçok renkli  etkinlik bekliyor.

Carrefour Bursa AVM’de aşkları ile dillere destan olmuş Aşuk ile Maşuk ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak. Ramazan Bayramı arifesine özel alışveriş için Carrefour Bursa AVM saat 23.00’e kadar açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri